Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Uzun yıllar sağlık sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz ve ahlaki değerlerimizle bilim, yetenek ve doğallığın yenilikçi fikirlerimizle buluşma noktası olan Sanpharma 2014 yılında kurulmuştur.

Misyonumuz

Sanpharma İlaç ve Kozmetik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak kuruluş amacımız, bulunduğumuz sektöre yenilikler ve değer katan, fark yaratan ve toplumumuzun yaşam kalitesini arttıracak ürünler üreten öncü bir firma olmaktır.

Kaliteli ürünler ancak kaliteli ham madde, kaliteli işçilik ve kaliteli organizasyonlarla mümkündür. Kalite ve inovasyonu varlık sebebi olarak benimsemiş olan firmamız ürünlerinde üstün kaliteye ulaşmak için sürekli geliştirme ve ar-ge faaliyetlerinde bulunmaktadır. Ürettiği bilgiyi ürüne dönüştüren Sanpharma bu ürünleri sağlık profesyonelleri aracılığıyla toplumun hizmetine sunarak toplum sağlığını en ön planda tutmaktadır.

Vizyonumuz

Anne ve çocuk sağlığına yönelik ürünlerimizle başladığımız bu yolculukta sizlerin de katkılarıyla hedefimiz global düzeyde faaliyet gösteren saygın bir firma olabilmektir.

Değerlerimiz

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam